Top
  >  Príbehy z ciest
Nórsko

Najväčší sochársky park od jedného umelca sa nachádza v Osle. Ukážeme vám, čo všetko môžete zažiť a vidieť s vašimi deťmi. Páčia s vám najdivnejšie sochy na svete?

Nórsko

Áno, ponúkame vám našu trasu po Osle. Uvidíte hlavné atrakcie a hravo ju zvládnu aj deti. K tomu pribalíme aj pár základných faktov o hlavnom meste Nórska.

Nórsko

Tromsø nás oslovilo svojou polohou za polárnym kruhom, ako aj možnosťou pozorovať auroru. Môžete sa tešiť na skvelé atrakcie pre deti.

Nórsko

Navštívili sme múzeum v meste Bodø, kde sa deti zabavili. V článku vám ho popíšeme, ako aj samotné mesto a poradíme, ako si rezervovať trajekt v Nórsku.

Nórsko

Pozývame vás na dlhú cestu k Mo I Rana - k mestu železa a zároveň posledným mestom pred polárnym kruhom. Nachádza sa tu socha Muža z mora, ktorá akoby vychádza z fjordu. Posledným cieľom je samotný polárny kruh.

Nórsko

Navštívte najprístupnejší ľadovec a zoznámte sa s nádhernou krajinou. Budete prechádzať najdlhším, krásne osvetleným tunelom na svete Lærdalstunnelen, aj okolo obrovského vodopádu.

Nórsko

Bergen ako najnórskejšie mesto nesklamalo. Pršalo, ale atmosféra bola jedinečná. Napriek tomu, že ide o druh´najväčšie mesto v Nórsku, pôsobí ako mestečko so zopár obyvateľmi.

Nórsko

LetiskoTorp Sandefjord je medzinárodným letiskom, ktoré sa snaží cestujúcim ponúknuť čo najlepšie služby. Poteší zadarmo wifi, voda, ako aj stanice na nabíjanie telefónov.