Top
  >  Príbehy z ciest
Maďarsko

Blízko slovenských hraníc je historické mesto, ktoré očarilo naše deti. Dobre sa najedli, našli prepojenia s našou kultúrou a opäť sa chceli naučiť zopár maďarských slovíčok.

Maďarsko

Balaton ako moderná dovolenka pre aktívnu rodinu. Ukážeme vám miesta, ktoré vás milo prekvapia a ako bonus v aute strávite s deťmi minimum času. Spoznajte maďarské more!

Maďarsko

Tihany očarí krásnou prírodou zafarbenou do fialova. Prečo? Na ostrove sa pestuje dlhé roky levanduľa a je vyhľadávanou destináciou pre turistov. Cestujte trajektom a urobte výlet výnimočným. V článku ponúkame naše rady a mapu.

Maďarsko

Užite si pobyt v maďarskom ,,Las Vegas". Ponúka pre turistov výborné služby v blízkosti Balatonu a zabavia sa malé i veľké deti. V článku popíšeme tipy na ubytovanie a pláž. Nezabúdame ani na zmrzlinu :)

Maďarsko

Štvrté najväčšie mesto Maďarska nás potešilo prehľadným centrom a pohodlným prechádzaním bez davu turistov. Objavte zákutia mesta v našom článku.

Maďarsko

Letisko v Budapešti ponúka veľakrát viac destinácií, či lepšie ceny za letenky. My vám ukážeme ako cestovať na letisko a kde zaparkovať svoje auto, čo najlacnejšie.

Maďarsko

Ponúkame informácie o parkovaní v Budapešti a o možnostiach verejnej dopravy. Môžete cestovať metrom, lanovkou, ale aj loďou a obdivovať Budapešť v celej jeho kráse.