Top
  >  Príbehy z ciest
Taliansko

Mestská časť Palerma a ideálne miesto na oddych pri mori. Krištáľovo čisté more, biely piesok a výhľady na zelené kopce. Ukážeme vám, čo Mondello ponúka aktívnej rodine na dovolenke na Sicílii.

Taliansko

Najkrajšie, malebné, staroveké a turistické. Nechajte sa očariť jedinečnými výhľadmi a sicílskou atmosférou. Ukážeme vám, čo môžete v Taormine vidieť a zažiť.

Taliansko

Ľadová rieka obklopená čadičovými stĺpmi a krásnou prírodou. Pozrite si typické rastliny, zvieratá a na konci sa osviežte v ľadovej vode. Úžasný výlet, ktorý vám ukáže pestrosť ostrova Sicília.

Taliansko

Malé mestečko blízko Etny na Sicílii. Spoznávanie sicílskeho života s minimom turistov. Ochutnajte tradičné sladkosti a prejdite sa po jeho uliciach so zmrzlinou v ruke.

Taliansko

V Katánii sme prešli známe i menej známe uličky. Nadýchali sa jej minulosť, objavili jej prítomnosť. Zmrzlina i granita chutili, takže sa páčilo. Aj strašidelný príbeh o sv. Agáte.

Taliansko

Katánia je veľké mesto s centrom vystavaným z lávového kameňa. Ponúkame tipy na parkovanie, stravovanie a ubytovanie. Ako bonus mapku s jednoduchou trasou.