Top
  >  Príbehy z ciest
Česko

Mesto na hraniciach s Poľskom ponúka prechádzku bez honby za pamiatkami, pokojné spoznávanie a oddych v miestnych parkoch.

Česko

Tretie najväčšie české mesto nás oslovilo komornou atmosférou - videli sme iba zopár turistov. Ukážeme vám naše objavovanie a navrhovanú trasu.

Česko

Mesto na Morave, kde sa budete cítiť vítaní. Môžete sa tešiť na barokový most, zámok, starý dub a atmosféru malého mestečka. Radi vám ukážeme našu cestu.

Česko

Zažite pravek v archeoparku, ktorý zaujme hlavne deti. Prechádzka po vinárskej dedinke, či popri nádrži s výhľadom na zrúcaninu je zážitkom. Ukážeme vám, že na Morave sa nudiť nebudete.

Česko

V dedinke Pořešín objavíte v lese ukrytú zrúcaninu. Deti môžu behať po kopcoch pomedzi hradné múry. Ukážeme vám krásne miesto na oddych s rodinou.

Česko

Dva hrady v okrese Beroun v Stredočeskom kraji počas jedného výletu s deťmi. Sú hneď vedľa seba a predsa každý sľubuje iný zážitok. Tešíme sa, že vás môžeme sprevádzať.

Česko

Pieskovcové skalné mesto, ktoré je vyhlásené za prírodnú rezerváciu v CHKO Český ráj. Keď vstúpite do lesa, vaše oči sa musia pozrieť hore na obrovské skaly, medzi ktoré vedú úzke priechody a schody. Niekedy zazriete horolezcov, určite si však

Česko

Libeň sa nám zapáčila. Skrýva svoje poklady a oplatí sa ich objavovať. Bohumil Hrabal, ktorý žil v Palmovke, tu napísal mnoho kníh. My sme napísali tento článok, veríme že Vás inšpiruje.

Česko

Letisko v Prahe je prehľadné a dobre značené. Ponúka viaceré možnosti parkovania. Využili sme aj možnosť exkurzie na letisku, aj o nej píšeme v našom článku.

Česko

Adršpašské skály - náročné na vyslovenie, úžasné na spoznávanie. Ideálne miesto pre deti, ktoré budú objavovať zázraky prírody. Pieskovcové skaly získali časom svoj charakteristický vzhľad a je len na Vás čo v nich uvidíte. My Vám pomôžeme naplánovať cestu.